Варильна поверхня Elica NikolaTesla Switch BL/A/83 чорний
Відео 6Фото 5 |
Elica NikolaTesla Switch BL/A/83 чорний білий чорний |
|
В центрі робочої поверхні розташована вбудована витяжка. Максимальна продуктивність витяжки 1200 м³/год.
У моделі NikolaTesla Switch BL/A/83 комплект для відведення, в моделі NikolaTesla Switch BL/F/83 комплект для рециркуляції.
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica NikolaTesla Switch BL/A/83 чорний
Усі ціни 16 →Elica NIKOLATESLA SWITCH BL/F/83 офіційна гарантія | 134 499 грн. |
ELICA NIKOLATESLA SWITCH BL/A/83 | 126 849 грн. |
2в1: поверхность + витяжка ELICA NIKOLATESLA SWITCH BL/F/83 | 172 202 грн. |
Elica NIKOLATESLA SWITCH BL/F/83 (Pochłaniacz) zintegrowana z okapem | 176 000 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Elica NikolaTesla Switch BL/A/83
Ціни на Elica NikolaTesla Switch BL/A/83 |
---|---|---|---|---|
Elica NikolaTesla Switch WH/A/83 білий | від 95 760 грн. | 16 пропозицій | ||
Elica NikolaTesla Switch BL/A/83 чорний | від 95 760 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →