Лампочка ELM C37 6W 4000K E14 18-0089
ELM C37 6W 4000K E14 18-0089 4 Вт6 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELM C37 6W 4000K E14 18-0089
Усі ціни 10 →ELM ELM E14 (18-0089) | 80 грн. |
Лампочка ELM E14 (18-0089) 18-0089 | 136 грн. |
Лампа світлодіодна свічка на вітрі ELM 6W E14 4000K (18-0089) 18-0089 | 80 грн. |
Лампа светодиодная свеча на ветру ELM 6W E14 4000K 18-0089 18-0089. | 75 грн. |
Світлодіодна лампа ELM C37 6W E14 4000K PA10 (18-0089-4) 4 шт | 254 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації ELM C37 6W 4000K E14 18-0089
Ціни на ELM C37 6W 4000K E14 18-0089 |
---|---|---|---|---|
ELM C37 4W 4000K E14 18-0088 | від 69 грн. | 10 пропозицій | ||
ELM C37 6W 4000K E14 18-0089 | від 75 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →