Лампочка ELM G45 7W 4000K E14 18-0164
ELM G45 7W 4000K E14 18-0164 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELM G45 7W 4000K E14 18-0164
Усі ціни 11 →ELM ELM D45 7W PA10S E14 4000K (18-0164) | 82 грн. |
Лампочка ELM D45 7W PA10S E14 4000K (18-0164.) 18-0164. | 126 грн. |
Лампа світлодіодна куля ELM 7W E14 4000K (18-0164) 18-0164 | 83 грн. |
Лампа светодиодная шар ELM 7W E14 4000K 18-0164 18-0164. | 78 грн. |
Лампочка ELM D45 7W PA10S E14 4000K (18-0164) | 174 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →