Ванна Excellent Pryzmat 190x90 см (WAEX.PRY19WH)
Відео 1Фото 3 |
Excellent Pryzmat 190x90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Excellent Pryzmat 190x90 см
Ванна акрилова Excellent PRYZMAT 190х90 WAEX.PRY19WH | 24 500 грн. |
Ванна акрилова Excellent Pryzmat 190x90 см (WAEX.PRY19WH) | 34 200 грн. |
Ванна Акрилова Прямокутна Excellent Pryzmat 1900X900 (Waex.pry19Wh) Waex.p | 24 599 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ванни Excellent Pryzmat 190x90:
- Додатково комплектується гідромасажною системою
Модификації Excellent Pryzmat
Ціни на Excellent Pryzmat |
---|---|---|---|---|
Excellent Pryzmat 150x75.5 см | від 13 239 грн. | 5 пропозицій | ||
Excellent Pryzmat 160.5x75.5 см | від 14 810 грн. | 3 пропозиції | ||
Excellent Pryzmat 170x75.5 см | від 14 755 грн. | 3 пропозиції | ||
Excellent Pryzmat 180x80.5 см | від 16 926 грн. | 6 пропозицій | ||
Excellent Pryzmat 190x90 см | від 24 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Excellent Pryzmat 200x90 см | від 28 600 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →