Витяжка Faber Stilo Comfort Isola X A90 нержавіюча сталь (325.0618.738)
Faber Stilo Comfort Isola X A90 нержавіюча сталь 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Stilo Comfort Isola X A90 нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →Витяжка FABER STILO COMFORT ISOLA X 90 325.0618.738 | 48 790 грн. |
FABER STILO COMFORT ISOLA X 90 325.0618.738 | 47 600 грн. |
FABER STILO COMFORT ISOLA X 90 325.0618.738 | 48 790 грн. |
FABER STILO COMFORT ISOLA X 90 325.0618.738 | 49 980 грн. |
Faber Stilo Comfort Isola X A90 | 51 865 грн. |
Faber Stilo Comfort Isola X A90 | 53 130 грн. |
Модификації Faber Stilo Comfort Isola X A90
Ціни на Faber Stilo Comfort Isola X A90 |
---|---|---|---|---|
Faber Stilo Comfort Isola WH Matt A90 білий | від 45 760 грн. | 5 пропозицій | ||
Faber Stilo Comfort Isola X A90 нержавіюча сталь | від 47 600 грн. | 9 пропозицій | ||
Faber Stilo Comfort Isola BK Matt A90 чорний | від 45 342 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →