Кухонна мийка Fabiano BR 70x50 8213.401.0010 700x500
Фото 3 |
Fabiano BR 70x50 8213.401.0010 650x500700x500 |
|
В комплект входить сифон 3 1/2" з переливом, кріплення, ущільнювальна гумка
Мийка може продаватися з матовою або текстурованою поверхнею
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano BR 70x50 8213.401.0010 700x500
Усі ціни 10 →FABIANO 700*500 мiкродек. (0,80) 8211.401.0143 | 2 989 грн. |
Кухонная мойка Fabiano 70x50 микродекор | 2 570 грн. |
Кухонна мийка Fabiano 700x500 мікродек. (0,80) (8211.401.0143) | 2 538 грн. |
Кухонна мийка Fabiano 70x50 сатин (0,80) 8211.401.0144 | 2 105 грн. |
FABIANO 700*500 сатин (0,80) 8211.401.0144 | 2 450 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Fabiano BR 70x50 8213.401.0010
Ціни на Fabiano BR 70x50 8213.401.0010 |
---|---|---|---|---|
Fabiano Steel 65x50 650x500 | від 2 061 грн. | 4 пропозиції | ||
Fabiano BR 70x50 8213.401.0010 700x500 | від 2 079 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →