Кухонна мийка Fabiano BR 63x49 630x490 (8213.401.0011)
Fabiano BR 63x49 |
|
В комплект входить сифон 3 1/2" з переливом, кріплення, ущільнювальна гумка
Мийка може продаватися з матовою або текстурованою поверхнею
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano BR 63x49 630x490
Усі ціни 9 →FABIANO BR 63x49 8213.401.0011 | 3 098 грн. |
Кухонная мойка Fabiano 63x49 микродекор | 2 201 грн. |
Кухонная мойка Fabiano BR 63x49 | 3 009 грн. |
Кухонна мийка Fabiano BR630x490 (8213.401.0011) | 2 639 грн. |
Кухонна мийка Fabiano BR 63x49 матова 304 8213.401.0011 | 1 871 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →