Витяжка Falmec Polar White 35/800 білий
Falmec Polar White 35/800 білий Designпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falmec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falmec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falmec Polar White 35/800 білий
Усі ціни 9 →Falmec POLAR WHITE | 29 900 грн. |
Витяжка Falmec Polar White (CPWN90.E0P2#ZZZB491F) CPWN90.E0P2#ZZZB491F | 29 900 грн. |
Витяжка Falmec Polar White 35 Biały | 49 118 грн. |
Falmec Polar White 35 Biały | 47 920 грн. |
Falmec Polar White 35 Biały | 49 118 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →