Вудилище Daiwa Megaforce Travel Spin 11898-270 (11898-270)
Daiwa Megaforce Travel Spin 11898-270 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daiwa Megaforce Travel Spin 11898-270
Спиннинговое удилище Daiwa Megaforce Travel Spin 2.70m 15-50gr 11898-270 | 1 763 грн. |
Вудлище спінінгове Daiwa Megaforce Travel Spin 2.70 м 15-50 г (11898-270) | 1 763 грн. |
Спінінг Daiwa Megaforce Travel Spin 2.70м 15-50г / (1112044 / 11898-270) | 1 763 грн. |
Спінінг Daiwa Megaforce Travel Spin 2.70m 15-50gr | 2 351 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →