Вудилище Favorite White Bird WBR1-802L-T (1693.05.23)
Favorite White Bird WBR1-802L-T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite White Bird WBR1-802L-T
Усі ціни 11 →Спининговое удилище Favorite White Bird WBR1-802L-T 2.44m 3-12g Fast | 1 540 грн. |
Вудилище Favorite White Bird WBR1-802L-T 2.44m 3-12g Fast (200.51.95) | 1 540 грн. |
Вудилище Favorite White Bird WBR1-802L-T 2.44m 3-12g Fast (200.51.95) 200. | 1 540 грн. |
Favorite Вудилище Favorite White Bird WBR1-802L-T 2.44m 3-12g Fast (200.51 | 1 540 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →