Вудилище Favorite Creed CRD-702M
Відео 4 |
Favorite Creed CRD-702M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Creed CRD-702M
Усі ціни 7 →Спиннинг Favorite Creed CRD-702M 2.13m 7-21g Ex.Fast (1693.05.96) | 2 700 грн. |
Удилище Favorite Creed CRD-702M 2.13m 7-21g Ex.Fast (1693.05.96) 1693.05.9 | 2 700 грн. |
Вудилище Favorite Creed CRD-702M 2.13m 7-21g Ex.Fast (1693.05.96) 1693.05. | 2 700 грн. |
Спиннинг Favorite Creed CRD-702M 2.13m 7-21g Ex.Fast 1693.05.96 | 2 700 грн. |
Favorite Вудилище Favorite Creed CRD-702M 2.13m 7-21g Ex.Fast (1693.05.96) | 2 700 грн. |
Спиннинговое удилище Favorite Creed CRD-702M 2.13m 7-21g Ex.Fast 1693.05.9 | 2 700 грн. |
Вудлище спінінгове Favorite Creed CRD-702M 2.13 м 7-21 г Ex.Fast (16930596 | 2 700 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →