Вудилище Favorite Skyline SKYA-702M (1693.05.38)
Favorite Skyline SKYA-702M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Skyline SKYA-702M
Усі ціни 11 →Вудилище Favorite Skyline NEW SKYA-702M 2.13m 7-21g Ex.Fast (1693.05.38) | 4 970 грн. |
Favorite SKYA-702M 16930538 | 6 470 грн. |
Favorite Вудилище Favorite Skyline NEW SKYA-702M 2.13m 7-21g Ex.Fast (1693 | 4 970 грн. |
Спінінг Favorite Skyline NEW SKYA-702M 2.13m 7-21g Ex.Fast,1693.05.38 | 6 470 грн. |
Спінінг Favorite Skyline NEW Skya-702M 2.13m 7-21g Ex.Fast (1693.05.38) | 6 630 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →