Змішувач Hansgrohe Focus 31531000
Фото 3 |
Hansgrohe Focus 31531000 |
|
Підходить для роботи з проточним водонагрівачем
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Focus 31531000
Усі ціни 21 →Змішувач для раковини високий з донним клапаном Hansgrohe FOCUS 31531000 | 10 572 грн. |
Змішувач для раковини високий Hansgrohe Focus (колір - хром), з донним кла | 7 568 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Focus 230 с донным клапаном 31531000 | 10 572 грн. |
Кран для раковини із високим виливом HANSGROHE FOCUS хром латунь з донним | 10 572 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe FOCUS (31531000) 31531000 | 10 572 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →