Змішувач Hansgrohe Rebris S 72590000
Фото 10 |
Hansgrohe Rebris S 72590000 |
|
Холодний старт: при включенні води в центральному положенні джойстика подається лише холодна вода. Підходить для проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Rebris S 72590000
Усі ціни 21 →Змішувач для мушлі Hansgrohe Rebris S 240 Coolstart чорний матовий 7259067 | 11 159 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Rebris S 240 CoolStart EcoSmart+ з д/к | 8 493 грн. |
Змішувач для умивальника із високим виливом HANSGROHE Rebris S CoolStart E | 11 159 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Rebris S CoolStart EcoSmart+ чорний матови | 11 159 грн. |
Смеситель для раковины Hansgrohe Rebris S 72590670 201331 | 11 159 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →