Літня шина Firestone Vanhawk 215/65 R15C 104T
Виберіть розмір шин
Firestone Vanhawk 215/65 R15C 104T 215/65 R15 102 T 215/65 R15 104 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firestone Vanhawk 215/65 R15C 104T
Усі ціни 14 →Firestone VanHawk 215/65 R15C 104/102T | 3 348 грн. |
Firestone VanHawk 215/65 R15C 104/102T | 3 410 грн. |
Firestone VanHawk (215/65R15C 104T) | 4 191 грн. |
Firestone VanHawk 215/65 R15C 104/102T | 4 316 грн. |
Firestone VANHAWK 215/65 R15C 104/102T 61466 | 3 473 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Firestone Vanhawk 215/65 R15C 104T
Ціни на Firestone Vanhawk 215/65 R15C 104T |
---|---|---|---|---|
Firestone Vanhawk 215/65 R15C 102T | від 4 171 грн. | 1 пропозиція | ||
Firestone Vanhawk 215/65 R15C 104T | від 3 348 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →