Всесезонна шина Firestone Destination ST 305/40 R22 114W
Відео 1Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Firestone Destination ST 305/40 R22 114W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firestone Destination ST 305/40 R22 114W
Усі ціни 6 →Firestone Destination ST 305/40 ZR22 114W XL | 5 746 грн. |
Firestone Destination ST 305/40 ZR22 114W XL | 5 860 грн. |
Firestone Destination ST 305/40 ZR22 114W XL | 5 746 грн. |
Firestone Destination ST 305/40 ZR22 114W | 5 746 грн. |
Firestone Destination ST (305/40R22 114W) | 5 586 грн. |
Firestone Destination ST 305/40R22 114 W | 5 600 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →