Ківш Fissman Arielle 5175
Фото 5 |
Fissman Arielle 5175 0.6 л1 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Arielle 5175
Усі ціни 22 →Fissman Arielle 12x6 см / 0.6 л (5175) | 544 грн. |
Fissman Arielle 12x6 см / 0.6 л (5175) | 544 грн. |
Ковш без крышки Fissman Arielle 0,6 л 5175 | 496 грн. |
Fissman FS-5175 | 642 грн. |
Ківш Fissman Arielle FS-5175 12 см 0,6 л | 704 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Fissman Arielle 5175
Ціни на Fissman Arielle 5175 |
---|---|---|---|---|
Fissman Arielle 5175 | від 496 грн. | 25 пропозицій | ||
Fissman Arielle 5176 | від 771 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →