Спальний мішок Deuter Orbit 0 SL (2023)
Фото 10 |
Deuter Orbit 0 SL (2023) |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Orbit 0 SL (2023)
Усі ціни 14 →Спальный мешок Deuter Orbit 0 SL левый 3701322 3386 1 | 5 240 грн. |
Спальник DEUTER Orbit 0° SL (3386) arctic-slateblue левый 3701322 3386 1 | 5 240 грн. |
Спальний мішок Deuter Orbit 0° SL колір 3386 arctic-slateblue лівий 370132 | 5 240 грн. |
Спальний мішок Deuter Orbit 0° SL Arctic-Slateblue правий 198см (3701322 3 | 5 240 грн. |
Спальник Deuter Orbit 0 (SL, 3386 arctic-slateblue лівий) 3701322 3386 1 | 5 240 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →