Умивальник Flaminia Miniwash MWL40 400 мм (MWL40)
Фото 2 |
Flaminia Miniwash MWL40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flaminia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flaminia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flaminia Miniwash MWL40 400 мм
Раковина керамічна 40 см Flaminia Miniwash 40, antracite (MWL40) | 10 688 грн. |
НАКЛАДНАЯ РАКОВИНА FLAMINIA MINIWASH MWL40 370Х400Х130 ММ | 10 374 грн. |
Раковина керамічна 40 см Flaminia Miniwash 40, lava grey (MWL40) | 10 688 грн. |
Раковина керамічна 40 см Flaminia Miniwash 40, white (MWL40) | 6 880 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →