Литий диск FONDMETAL 7400 8x18/5x112 ET48 DIA67,1
Фото 4 | від 5 035 до 5 530 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації FONDMETAL 7400 1
Характеристики
FONDMETAL 7400 8x18/5x112 ET48 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити FONDMETAL 7400 8x18/5x112 ET48 DIA67,1
Сортувати
Литые диски Fondmetal 7400 R18 W8 PCD5x112 ET48 DIA67.1 (titanium polished | 5 304 грн. |
Fondmetal 7400 8x18 5x112 ET48 DIA67.1 TP | 5 106 грн. |
Диски Fondmetal 7400 8x18 5x112 ET48 DIA67,1 (titanium polished) | 5 078 грн. |
Fondmetal 7400 (R18 W8.0 PCD5x112 ET48 DIA67.1) TP | 5 035 грн. |
Fondmetal 7400 8x18 5x112 ET48 DIA67.1 TP | 5 511 грн. |
Fondmetal Fondmetal 7400 8x18 5x112 ET48 DIA67.1 TP | 5 184 грн. |
Fondmetal 7400 8x18 5x112 ET48 DIA67.1 TP | 5 273 грн. |
Fondmetal 7400 (R18 W8 PCD5x112 ET48 DIA67,1) 1947618 | 5 043 грн. |
Диски литі Fondmetal 7400 R18 W8 PCD5x112 ET48 DIA67.1 (titanium polished) | 5 530 грн. |
Закрити
Схожі