Литий диск Replica CT1402 8,5x18/5x112 ET45 DIA66,6
від 4 962 до 5 383 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Replica CT1402 2
Характеристики
Replica CT1402 8,5x18/5x112 ET45 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica CT1402 8,5x18/5x112 ET45 DIA66,6
Сортувати
Replica CT-1402 8,5x18/5x112 D66,6 ET45 GMF | 5 080 грн. |
Диски Replica Mercedes (CT1402) 8,5x18 5x112 ET45 DIA66,6 (GMF) | 4 962 грн. |
Replica Mercedes (CT1402) 8.5x18 5x112 ET45 DIA66.6 GMF | 5 383 грн. |
Replica Replica Mercedes (CT1402) 8.5x18 5x112 ET45 DIA66.6 GMF | 5 358 грн. |
Закрити
Схожі