Витяжка Franke FMY 608 BI WH білий (110.0456.721)
Фото 2 |
Franke FMY 608 BI WH білий білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FMY 608 BI WH білий
Усі ціни 7 →Витяжка Franke Mythos FMY 608 BI WH | 28 987 грн. |
Franke Mythos FMY 608 BI WH | 28 280 грн. |
Вытяжка Franke FMY 608 BI WH (110.0456.721) | 29 697 грн. |
Franke Mythos FMY 608 BI WH | 28 987 грн. |
Franke Mythos FMY 608 BI WH | 29 694 грн. |
Витяжка Franke FMY 608 BI WH (110.0456.721) | 29 691 грн. |
Витяжка Franke FMY 608 BI WH (110.0456.721) | 29 701 грн. |
Модификації Franke FMY 608 BI WH
Ціни на Franke FMY 608 BI WH |
---|---|---|---|---|
Franke FMY 608 BI WH білий | від 28 280 грн. | 7 пропозицій | ||
Franke FMY 608 BI BK чорний | від 33 453 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →