Змішувач Franke Galileo 115.0196.552
Фото 10 |
Franke Galileo 115.0196.552 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Galileo 115.0196.552
Усі ціни 18 →Кухонний змішувач Franke Galileo (115.0196.552) 115.0196.552 | 3 010 грн. |
Кухонный смеситель Franke Galileo (115.0196.552) | 2 838 грн. |
Кухонний змішувач Franke Galileo (115.0289.842) 115.0289.842 | 2 695 грн. |
Кухонний змішувач Franke Galileo (115.0289.843) 115.0289.843 | 3 432 грн. |
Кухонний змішувач Franke Galileo (115.0289.844) 115.0289.844 | 3 432 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →