Змішувач Franke Active Plus SM 115.0524.925
Фото 9 |
Franke Active Plus SM 115.0524.925 |
|
Знімний, багаторівневий аератор із системою економії води та зменшенням відкладень нальоту.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Active Plus SM 115.0524.925
Усі ціни 22 →Смеситель Franke Active Plus Super Metallic Pull Out, с выдвижным изливом | 9 111 грн. |
Franke Tap Active Plus PullOut SpraySide HP 115.0524.890 Витрина | 11 446 грн. |
FRANKE Active Plus Doc (115.0524.927) латунь | 11 499 грн. |
Franke Studio Active Plus Czarny Mat 115.0524.890 | 17 080 грн. |
Franke Studio Active Plus Stare Złoto 115.0524.927 | 21 115 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →