Змішувач Franke Leda Neo Pull Out 115.0590.047
Фото 7 |
Franke Leda Neo Pull Out 115.0590.047 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Leda Neo Pull Out 115.0590.047
Змішувач для кухні Franke Leda Neo хром 115.0590.047 | 9 377 грн. |
Кухонный смеситель Franke Leda Neo Pull Down с вытяжным изливом и ламинарн | 9 870 грн. |
Franke Leda Neo Pull Down 115.0590.047 | 10 105 грн. |
Змішувач кухонний LEDA NEO PULL DOWN (115.0590.047) | 10 105 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →