ДБЖ FSP Clippers RT 1K 1000 ВА
Фото 4 |
FSP Clippers RT 1K 1000 ВА 1000 ВА2000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FSP Clippers RT 1K 1000 ВА
Усі ціни 6 →Лінійно-інтерактивне ДБЖ FSP/Fortron Clippers RT 1K (PPF10A0400) PPF10A040 | 19 327 грн. |
Fsp Clippers Series 1K (Ppf10A0400) | 18 400 грн. |
Fsp Clippers Series 1K (Ppf10A0400) | 18 860 грн. |
Fsp Clippers Series 1K (Ppf10A0400) | 19 320 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ FSP/Fortron Clippers RT 1K (PPF10A0400) | 19 317 грн. |
Линейно-интерактивный ИБП FSP/Fortron Clippers RT 1K (PPF10A0400) | 19 323 грн. |
Модификації FSP Clippers RT 1K
Ціни на FSP Clippers RT 1K |
---|---|---|---|---|
FSP Clippers RT 1K 1000 ВА | від 18 400 грн. | 6 пропозицій | ||
FSP Clippers RT 2K 2000 ВА | від 26 886 грн. | 4 пропозиції |