ДБЖ FSP Clippers RT 2K 2000 ВА (PPF20A0400)
Фото 4 |
FSP Clippers RT 2K 2000 ВА 1000 ВА2000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FSP Clippers RT 2K 2000 ВА
Лінійно-інтерактивне ДБЖ FSP/Fortron Clippers RT 2K (PPF20A0400) PPF20A040 | 27 288 грн. |
FSP Clippers RT 2K | 38 417 грн. |
Линейно-интерактивный ИБП FSP/Fortron Clippers RT 2K (PPF20A0400) PPF20A04 | 27 438 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ FSP/Fortron Clippers RT 2K (PPF20A0400) | 27 432 грн. |
Модификації FSP Clippers RT 2K
Ціни на FSP Clippers RT 2K |
---|---|---|---|---|
FSP Clippers RT 1K 1000 ВА | від 18 400 грн. | 6 пропозицій | ||
FSP Clippers RT 2K 2000 ВА | від 27 288 грн. | 4 пропозиції |