ДБЖ FSP Champ CH-1102RS 2000 ВА (PPF18A1403)
Фото 3 |
FSP Champ CH-1102RS 2000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації FSP Champ CH-1102RS
Ціни на FSP Champ CH-1102RS |
---|---|---|---|---|
FSP Champ CH-1101RS 1000 ВА | від 11 855 грн. | 28 пропозицій | ||
FSP Champ CH-1102RS 2000 ВА | від 38 199 грн. | 1 пропозиція | ||
FSP Champ CH-1103RS 3000 ВА | від 22 204 грн. | 5 пропозицій |