Корпус Gamemax Contac COC чорний
Відео 4Фото 14 |
Система охолодження цього корпусу оптимізована для ефективного обдування потужного геймерського заліза. У цій моделі реалізований спеціальний канал вентиляції СОС, який забезпечує приплив свіжого повітря до зворотного боку піддону системної плати, в районі установки CPU. Тепер температура центрального процесора буде добре стабілізуватися навіть при самих екстремальних навантаженнях.
Комп'ютерний корпус Gamemax Contac COC має відмінно опрацьовану конструкцію. Платформа дозволяє зручно підібратися до піддону материнської плати і стійці з жорсткими дисками. При цьому бокс володіє значною естетичною цінністю. На борту шасі є два вентилятори з підсвічуванням ARG. Це вертушки на 120 мм, які змонтовані спереду і ззаду системного блоку. Третій вентилятор розміщений за піддоном материнської плати. Боковини мають зручне і при цьому надійне кріплення. Лицьова панель вводу-виводу забезпечена декількома портами USB 3.0. Цей корпус відповідає як сучасним тенденціям моди, так і вимогам по частині зручності і надійності шасі. Корпус може послужити відмінною основою для продуктивного комп'ютера.
Купити Gamemax Contac COC чорний
Усі ціни 27 →GAMEMAX Contac COC ARGB Tempered Glass без БП Black/Grey CONTAC COC BG | 2 399 грн. |
Корпус GameMax Contac Coc Bg | 2 804 грн. |
Корпус ATX без БП GameMax Contac COC BG | 2 811 грн. |
Корпус GameMax Contac COC BG | 2 409 грн. |
Корпусом насолод, гарно вписався в інтер'єр до сірого столу Зовнішній вигляд топ, спереду є де брати повітря, слоти PCI на винтах, на склі є чорний обідок, тож RGB стрічка не буде в очі світити, передня кришка знімається, є робочі кулери на першу годину, є кабель канали (сам не шарю в кабель менжменті, але друг сказав що норм, коли кабелі укладав), є підставка під відеокарту, але з толщиною 4070 MSI gaming X Кулері! Кулер материнської плати третиться об пиловий фільтр, знявши зразу. Передній та задній – менше 30% обертів просто зупиняються, а на 30%+ неприємно гудять. Терпів кілька місяців, але вирішивши замовити нормальні. (для контексту - у мене тиха збірка, тому всі інші компоненти практично безшумні)
Серед незначного – передня сітка якось мало точок кріплення має, але не критично; через дірку в яку запихаєш руку, щоб зняти передню кришку, за ідеєю може всмоктуватися пив, бо там немає фільтру; хоч можна витягнути передні кошики для хдд, але саме їх кріплення не з'ємне; 2 RGB кулери спереду напевно не дуже виглядатимуть, бо віконце не найбільше Максим Борисенко: користуюся Gamemax Contac COC WB кілька місяців |
Модификації Gamemax Contac COC
Ціни на Gamemax Contac COC |
---|---|---|---|---|
Gamemax Contac COC білий | від 2 849 грн. | 30 пропозицій | ||
Gamemax Contac COC рожевий | від 2 501 грн. | 34 пропозиції | ||
Gamemax Contac COC червоний | від 2 331 грн. | 29 пропозицій | ||
Gamemax Contac COC чорний | від 2 399 грн. | 27 пропозицій |