Блок живлення Gamemax RGB Smart Series RGB-750
Відео 1Фото 11 |
Gamemax RGB Smart Series RGB-750 |
|
Надійний блок живлення, який забезпечує надійне та безпечне електропостачання комп'ютерних комплектуючих. Висока якість пристрою підкріплена сертифікатом 80+ Gold. Ця модель відрізняється наявністю власного підсвічування, яке до того ж може працювати із застосуванням безлічі RGB-ефектів. Для налаштування або вимкнення підсвічування передбачено спеціальну кнопку на корпусі пристрою.
Додатково реалізовано модульне підключення проводів - довга проводка з можливістю відключення зайвих ліній дає можливість зручно та акуратно змонтувати систему електропостачання. Блок живлення Gamemax RGB Smart Series RGB-750 дозволяє обслуговувати комплектуючі класу. У такому блоці є відразу чотири роз'єми PCI зі схемою підключення 6+2 pin. Комп'ютер можна буде оснастити високопродуктивною ігровою графікою. Додатково передбачено два окремі роз'єми CPU з підключенням 4+4 pin. Подібному блоку живлення можна довірити електропостачання навіть потужної обчислювальної станції. Високоякісна компонентна база дозволяє надійно та безперебійно працювати протягом багатьох років.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gamemax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gamemax.
Купити Gamemax RGB Smart Series RGB-750
Усі ціни 47 →GAMEMAX RGB PRO 750W (RGB-750 PRO) Black RGB-750 PRO | 3 454 грн. |
Блок живлення GameMax RGB-750 Rainbow 750W (RGB-750) | 3 423 грн. |
Блок питания GameMax RGB-750 Rainbow 750W (RGB-750) | 3 423 грн. |
Блок питания Gamemax 750w (rgb-750 pro) | 3 566 грн. |
Блок живлення Gamemax RGB-750 Rainbow 750W (RGB-750) RGB-750 Rainbow 750W | 3 295 грн. |
2 0 2 1 |
Упаковка, зовнішній вигляд, модульні кабелі, підсвітка RGB. Тільки встановивши тріщити жахливо, співуче вентилятор. Буду вертати. Китай є Китай. рекомендую не купувати |
Хороший БЖ з підсвічуванням, тихий, добре працює, видає заявлену потужність на всі 101% Смердить жорстким китаєм ( користуюся Gamemax RGB-550 тиждень рекомендую купити обов'язково |
Модификації Gamemax RGB Smart Series
Ціни на Gamemax RGB Smart Series |
---|---|---|---|---|
Gamemax RGB Smart Series RGB-750 | від 3 132 грн. | 47 пропозицій | ||
Gamemax RGB Smart Series RGB-850 | від 3 690 грн. | 33 пропозиції | ||
Gamemax RGB Smart Series RGB-850 White | від 3 710 грн. | 33 пропозиції | ||
Gamemax RGB Smart Series RGB-1050 PRO | від 4 490 грн. | 20 пропозицій |