Блок живлення Gamemax RGB Smart Series RGB-850
Відео 1Фото 11 |
Gamemax RGB Smart Series RGB-850 |
|
Потужний та сучасний блок живлення з просунутим RGB-підсвічуванням та високим ККД від китайського виробника Gamemax. Є представником лінійки RGB Smart Series, до якої також входять PSU потужністю від 750 до 1050 Вт. Як і всі побратими по серії він може похвалитися просунутою схемотехнікою та комплексним RGB/ARGB-підсвічуванням з підтримкою всіх популярних систем синхронізації. На думку виробника є оптимальним варіантом для живлення ігрових ПК просунутого рівня та складання для стрімінгу з відкритим оглядовим вікном або напівпрозорим корпусом.
Вбудована RGB-підсвічування підтримує 25 різних світлових ефектів, а також дружить з усіма популярними системами синхронізації, включаючи MSI Mystic Light, Gigabyte Fusion та Asus Aura Sync. БЖ повністю відповідає стандарту ATX 12V 2.31. ККД пристрою знаходиться на позначці 90% і повністю відповідає вимогам класу 80+ Gold. Усередині пристрою використовуються термостійкі конденсатори, DC-DC перетворювачі та резонансні LLC-перетворювачі.
Основна 12-вольтова лінія здатна віддавати майже 100% потужності. У перелік інтерфейсів підключення входить відразу два роз'єми для живлення центрального мікропроцесора — подібний подвійний роз'єм використовується для живлення найпотужніших користувацьких CPU із серії Intel Cpre i9 і AMD Ryzen 9. Додатково передбачено 4 конектори PCI-E (6+2), що дозволяє забезпечувати допоміжним живленням відразу кілька досить потужних відеокарт. Вся проводка використовує модульну систему підключення, завдяки чому кабельну локшину, що не використовується, можна відключити і прибрати з очей геть.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gamemax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gamemax.
Купити Gamemax RGB Smart Series RGB-850
Усі ціни 43 →GAMEMAX RGB-850 850W (RGB-850) RGB850 | 3 299 грн. |
Блок живлення Gamemax 850W (RGB850) | 3 863 грн. |
Блок питания Gamemax 850W (RGB850) | 3 863 грн. |
Блок питания GameMax ATX 850W, МОДУЛ ЬНИЙ, 80PLUS GOLD RGB850 | 3 862 грн. |
Блок живлення GameMax RGB850 (850 Вт) | 3 909 грн. |
2 0 2 1 |
Упаковка, зовнішній вигляд, модульні кабелі, підсвітка RGB. Тільки встановивши тріщити жахливо, співуче вентилятор. Буду вертати. Китай є Китай. рекомендую не купувати |
Хороший БЖ з підсвічуванням, тихий, добре працює, видає заявлену потужність на всі 101% Смердить жорстким китаєм ( користуюся Gamemax RGB-550 тиждень рекомендую купити обов'язково |
Модификації Gamemax RGB Smart Series
Ціни на Gamemax RGB Smart Series |
---|---|---|---|---|
Gamemax RGB Smart Series RGB-750 | від 3 123 грн. | 64 пропозиції | ||
Gamemax RGB Smart Series RGB-850 | від 3 299 грн. | 44 пропозиції | ||
Gamemax RGB Smart Series RGB-1050 PRO | від 4 273 грн. | 31 пропозиція |