Блок живлення Gamemax GP Series GP-650
Фото 25 |
Gamemax GP Series GP-650 |
|
Простий і відносно недорогий блок живлення потужністю 650 Вт, загальний рівень продуктивності якого відповідає класу 80+ Bronze. На думку виробника, стане оптимальним джерелом живлення для недорогих офісних ПК, домашніх мультимедійних систем та ігрових комп'ютерів середнього рівня, оснащених комплектуючими з не найвищим енергоспоживанням. Це середня та найпоширеніша модель у сімействі GP, в якому також представлені рішення, починаючи від 400 Вт і закінчуючи 850 Вт.
Основою блоку живлення Gamemax GM Series GM-500 стала проста і перевірена часом апаратна платформа з традиційною схемотехнікою, що використовує принцип групової стабілізації напруги, завдяки чому забезпечується адекватний рівень стабільності вихідних напруг і прийнятний рівень пульсацій. БЖ оснащений недорогими термостійкими конденсаторами, забезпечує стабільне живлення по основній лінії +12V, передаючи по ній більше 80% загальної потужності пристрою і має ККД в районі 85%, що повною мірою відповідає стандартам якості 80+ Bronze.
Як і інші бюджетні PSU Gamemax GP-650 має традиційну стаціонарну кабельну підсистему, що дозволяє працювати з різними моделями материнських плат форматів ATX, microATX mini-ITX. З метою заощадження виробник відмовився від модульних кабелів. Завдяки наявності двох роз'ємів PCI-E 8-pin (6+2) блок живлення Gamemax GP Series GP-850 може працювати з multiGPU-конфігураціями. Також він здатний забезпечити живлення до чотирьох SATA-пристроїв. Завдяки підтримці технології подвійного прямого перетворення та наявності всіх необхідних захисних механізмів виробник гарантує захист від перенапруги (OVP), надлишкового струму (OPP) та короткого замикання (SCP). Гарантія від виробника - 2 роки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gamemax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gamemax.
Купити Gamemax GP Series GP-650
Усі ціни 39 →GAMEMAX GP-650 650W (GP-650) | 1 902 грн. |
Блок питания GameMax GP-650 | 1 902 грн. |
Блок живлення GameMax GP-650 | 1 902 грн. |
Блок живлення Gamemax 650W (GP-650) | 2 076 грн. |
Gamemax 650W GP-650 | 1 859 грн. |
1 3 0 1 |
80 Plus Bronze сертифікат, кабелю в обплетенні Вентилятор торохтить як поїзд, при взагалі будь-якому навантаженні. Конектори хронової якості. Незрозумілі конденсатори, групова стабілізація Илья Мельник: користуюся Gamemax GP-650 кілька місяців |
Не знаю мою систему зовсім не тягне, на 6 ядрах, брат з економив на БЖ, і толоком нічого навіть підключити не можна, думаю 400w мало буде для fx 6300 (6 ядер), ОЗП (8 Гб), за те БЖ 400 ват, тугіше Детройд Бека Хьюман, не реально грати, просто спрацьовує захист на БЖ, і комп перезавантажується Є обплетення на проводах, є 4+4 на CPU, для такого буджетного БЖ, більш ніж достатньо, не найгірше блок живлення, але краще доповісти пару тисяч, і купити якийсь норм БР, перейшло на чифт 700 ват, з рік + якість , а на віря взяти можна, але тільки на якийсь час! Його система захисту ОС, задовбали ці перезавантаження, більше комп страждає, ніж сам БЖ, не дуже подобається ця функція, змінив новий бп собі, і все пропало, і презагрузи, і живлення більше, шкодую чи змінив більш потужне?!, немає 100 %, був би він трохи потужнішим, норм було б, а так довелося змінювати, бо якщо брати БЖ, то точно не з економного, бо БЖ це практично весь фундамент ПК, не шита материнки, промені не економити на ньому Дмитрий: користуюся Gamemax GP-400A більше року |
Непоганий БЖ якщо бюджет маленький на якийсь час можна взяти Не дорогий, є провід живлення Галасливий! Заводський брак заплутані 2 проводи немає обплетення користуюся Gamemax GP-450 кілька місяців |
Кулер be quiet! Dark Rock Pro 4
Процессор Intel Core i9 9900k
kingston 120 Gb
Western Digital 3 T
Модификації Gamemax GP Series
Ціни на Gamemax GP Series |
---|---|---|---|---|
Gamemax GP Series GP-450 | від 1 446 грн. | 39 пропозицій | ||
Gamemax GP Series GP-500 | від 1 552 грн. | 44 пропозиції | ||
Gamemax GP Series GP-550 | від 1 661 грн. | 43 пропозиції | ||
Gamemax GP Series GP-650 | від 1 818 грн. | 39 пропозицій | ||
Gamemax GP Series GP-750 | від 1 990 грн. | 50 пропозицій | ||
Gamemax GP Series GP-850 | від 2 038 грн. | 50 пропозицій |