Блок живлення Gamemax GM Series GM-1050
Відео 4Фото 5 |
Gamemax GM Series GM-1050 400 Вт 24+4 pin 80+ пасивна PFC 400 Вт 24+4 pin без 80+ Black 400 Вт 24+4 pin без 80+ активна PFC 400 Вт 24+4 pin без 80+ вентилятор 80 мм 450 Вт 24+4 pin 80+ 500 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ 500 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ Gold 600 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ 700 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ 800 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ 1050 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gamemax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gamemax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gamemax GM Series GM-1050
Усі ціни 35 →GAMEMAX GM-1050 1050W (GM-1050) | 3 818 грн. |
Блок питания GameMax GM-1050 | 3 819 грн. |
Блок живлення GameMax GM-1050 | 3 819 грн. |
Блок живлення Gamemax GM Series GM-1050 | 3 599 грн. |
Блок питания GAMEMAX 1050W (GM-1050) GM-1050 | 3 818 грн. |
ще 20 пропозицій
5 2 3 2 |
Яка ціна така і якість навіть ще гірша. Ставивши його біля бюджетного ПК. Десь пів року працював норм. Потім періодично почав шуміти вентилятор. Десь через 1,5 роки згорів. Мабуть досить низька якість компонентів - Ціна
- модульні кабелі - зірочку працює нормально - Низька якість
- Через пів року починає шуміти - Згорів ( Олег: |
Згодом втрачає потужність, і починає моторошно гудіти вентилятор Ціна Жахлива якість, економія на елементній базі, дефект вентилятора, з часом втрачається потужність і ледве витримає навантаження 150 ват. LACKY: користуюся Gamemax GM-400 більше року |
Купив ще 5 років тому до пари до атлону 2х3 та відюхи 4670 hd досі нічого не трапилося, не дуже галасливий Не надто галасливий, не згорів жодного разу не виявлено LACKY: користуюся Gamemax GM-400 більше року |
Показано 3 з 13 відгуків
ще 10 відгуків
22 квітня 2023, 18:19
Хватит мощность для : #
Amd Phenom 925 2.8 MHz
Gt 550 ti 6pin ?
2 по 4 оперативки .
3 вентилятора
1 жесткий
Мать 24 пин и 4 пин для проца
И сколько он выдает реальную модность с 450 ват . ?
И сколько потребляет моя система ?
Gt 550 ti 6pin ?
3 вентилятора
1 жесткий
Мать 24 пин и 4 пин для проца
И сколько он выдает реальную модность с 450 ват . ?
И сколько потребляет моя система ?
6 квітня 2022, 21:24
Пойдет для встройки? #
Я собираю пк на процесоре AMD Ryzen 5 Renoir 4650G PRO MPK,и вбудущем хочу поставить видеокарту gtx1650
хвати мощности или сгорит?
28 березня 2022, 11:30
Можна поставити на це бп gtx 1650? #
Palit GeForce GTX 1650 GP NE6165001BG1-1175A
Показано 3 із 10 запитань
ще 7 запитань
Відеоогляди
Модификації Gamemax GM Series
Ціни на Gamemax GM Series |
---|---|---|---|---|
Gamemax GM Series GM-400 | від 509 грн. | 33 пропозиції | ||
Gamemax GM Series GM-400 Black | від 633 грн. | 24 пропозиції | ||
Gamemax GM Series GM-400-PFC | від 646 грн. | 42 пропозиції | ||
Gamemax GM Series GM-400-8 | від 398 грн. | 62 пропозиції | ||
Gamemax GM Series GM-450 | від 741 грн. | 41 пропозиція | ||
Gamemax GM Series GM-500 | від 885 грн. | 72 пропозиції | ||
Gamemax GM Series GM-500G | від 906 грн. | 8 пропозицій | ||
Gamemax GM Series GM-600 | від 1 259 грн. | 65 пропозицій | ||
Gamemax GM Series GM-700 | від 1 499 грн. | 96 пропозицій | ||
Gamemax GM Series GM-800 | від 2 766 грн. | 38 пропозицій | ||
Gamemax GM Series GM-1050 | від 3 519 грн. | 35 пропозицій |
Рекомендуємо