Блок живлення Gamemax VP Gamer VP-800
Фото 10 |
Gamemax VP Gamer VP-800 |
|
Цей блок живлення належить до ігрової лінійки VP Gamer і, головним чином, призначений для оснащення потужного геймерського комп'ютера. При цьому якість електропостачання комплектуючих гарантована сертифікатом 80+. У джерелі живлення використовується комбінована система охолодження. Якщо увімкнути режим ECO, відведення тепла буде здійснюватися лише за рахунок вбудованого теплообмінника.
Комп'ютерний блок живлення Gamemax VP-800 приємно вразить низьким рівнем шуму. Інтелектуальний контроль швидкості обертання вентилятора дозволяє мінімізувати гучність активної системи охолодження. Завдяки збільшеній до 800 Вт потужності даним блоком можна сміливо оснащувати комп'ютер із найпродуктивнішими апаратними ресурсами. У цьому джерелі електроживлення передбачено підтримку підключення комбінованої графіки. Подвійний роз'єм PCI-E 8 pin дозволяє якісно заживити одразу дві відеокарти. Вбудований захист зробить так, що апаратні ресурси функціонуватимуть максимально надійно та стабільно. З подібним блоком живлення вдасться побудувати сучасний геймерський ПК, який зможе розкрити потенціал сучасних комп'ютерних ігор.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gamemax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gamemax.
Заранее спасибо за ответ
Модификації Gamemax VP Gamer
Ціни на Gamemax VP Gamer |
---|---|---|---|---|
Gamemax VP Gamer VP-350 | від 1 005 грн. | 39 пропозицій | ||
Gamemax VP Gamer VP-450 | від 1 226 грн. | 43 пропозиції | ||
Gamemax VP Gamer VP-500 | від 1 655 грн. | 1 пропозиція | ||
Gamemax VP Gamer VP-600 | від 1 499 грн. | 32 пропозиції | ||
Gamemax VP Gamer VP-700 | від 1 813 грн. | 38 пропозицій | ||
Gamemax VP Gamer VP-800 | від 1 947 грн. | 1 пропозиція |