Блок живлення Gamemax Eco Gamer GE-600
Відео 1Фото 8 |
Gamemax Eco Gamer GE-600 |
|
Порівняно недорогий блок живлення з гарною потужністю та непоганою енергоефективністю. Модель має підвищений ККД, що відповідає сертифікації 80+. Подібний блок живлення дозволяє заживити відразу дві відеокарти із сучасним роз'ємом PCI-E 6+2 pin. Пристрій дозволить навіть обслуговувати геймерську комп'ютерну систему. При цьому пристрій є бюджетним, завдяки чому з такою моделлю можна відчутно заощадити при складанні ПК.
Блок живлення Gamemax Eco Gamer GE-600 оснащений вентилятором із крильчаткою 120 мм. Повітряне охолодження працює під керуванням спеціального контролера. Швидкість обертання кулера, а водночас і рівень шуму, зростає пропорційно до зростання навантаження на комп'ютерну систему. Цей блок має гарну сумісність із сучасними процесорами та материнськими платами. Блок живлення дозволить підключити CPU із роз'ємом 4+4 pin.
Для живлення материнської плати використовується конектор 20+4 pin. Є п'ять роз'ємів SATA. Довжина проведення дозволить з'єднувати комплектуючі навіть у великому просторому корпусі. З такою системою електроживлення комп'ютер стане більш надійним та продуктивним. Ця модель може бути оптимальним рішенням для комплектації недорогого домашнього ПК з геймерським потенціалом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gamemax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gamemax.
Купити Gamemax Eco Gamer GE-600
Усі ціни 36 →GAMEMAX GE-600 600W (GE-600) | 1 505 грн. |
Блок питания GameMax GE-600 | 1 505 грн. |
Блок живлення GameMax GE-600 | 1 505 грн. |
Блок живлення 600W Gamemax (GE-600) | 1 740 грн. |
Gamemax 600W GE-600 | 1 489 грн. |
1 0 2 1 |
ціна,ефективність,кабелю в оплотці. шум вентилятора. Baby Groot: користуюся Gamemax GE-600 кілька місяців |
нормальний блок працює цілими днями і його навіть не чути. чому на нього женуть не знаю не дорогий, для середнього складання норм нічого користуюся Gamemax GE-700 більше року |
Модификації Gamemax Eco Gamer
Ціни на Gamemax Eco Gamer |
---|---|---|---|---|
Gamemax Eco Gamer GE-450 | від 1 018 грн. | 38 пропозицій | ||
Gamemax Eco Gamer GE-500 | від 1 319 грн. | 43 пропозиції | ||
Gamemax Eco Gamer GE-600 | від 1 460 грн. | 36 пропозицій | ||
Gamemax Eco Gamer GE-700 | від 1 708 грн. | 46 пропозицій |