Блок живлення Gamemax VP Gamer Modular VP-700-RGB-M
Фото 11 |
Gamemax VP Gamer Modular VP-700-RGB-M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gamemax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gamemax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gamemax VP Gamer Modular VP-700-RGB-M
Усі ціни 22 →GAMEMAX VP-700-M RGB 700W (VP-700-M-RGB) VP-700-M-RGB | 2 078 грн. |
Блок живлення GameMax VP-700-M-RGB | 2 078 грн. |
Блок питания GameMax VP-700-M-RGB | 2 078 грн. |
Блок живлення Gamemax VP-700-M-RGB | 1 983 грн. |
Блок питания GameMax VP-700-M-RGB | 2 078 грн. |
ще 17 пропозицій
1 грудня 2020, 12:06
Подойдёт для поджарки колбасок «Мираторг»? #
Увидел это отродье. Мне как раз собирался устраивать тусу на берегу реки (я знаю что корона все дела). Грили стоят дорого, а тут на те. Нагревается хорошо, да ещё с ргб подсветкой. Только боюсь, что расплавиться. Подойдёт?
anonim
22 жовтня 2020, 08:22
А на все пины вставится матьGigabyte Z390 UD и gtx 1660super gaming oc 6g #
Все запитет
22 серпня 2022, 20:24
Хватит ли проводов для подключения и мощности #
Материнская плата Asus tuf gaming A520M-Plus
Процессор Ryzen 5-4500
Башня DeepCool gama Gammaxx 300
1-sdd 1-hdd
оперативной памяти 2х8 3200
Процессор Ryzen 5-4500
Башня DeepCool gama Gammaxx 300
1-sdd 1-hdd
оперативной памяти 2х8 3200
Модификації Gamemax VP Gamer Modular
Ціни на Gamemax VP Gamer Modular |
---|---|---|---|---|
Gamemax VP Gamer Modular VP-500-RGB-M | від 1 659 грн. | 20 пропозицій | ||
Gamemax VP Gamer Modular VP-600-RGB-M | від 1 830 грн. | 30 пропозицій | ||
Gamemax VP Gamer Modular VP-700-RGB-M | від 1 911 грн. | 22 пропозиції | ||
Gamemax VP Gamer Modular VP-800-RGB-M | від 2 035 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →