Змішувач Gappo G2203-8
Фото 13 |
Gappo G2203-8 |
|
Комплектується настінний тримач для душової лійки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gappo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gappo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gappo G2203-8
Усі ціни 26 →Змішувач для ванни GAPPO хром/білий G2203-8 | 5 751 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом GAPPO чорний/хром лату | 6 549 грн. |
Змішувач для ванни Gappo G2203-6 чорний/хром | 6 549 грн. |
Змішувач для ванни GAPPO G2203-6, чорний/хром 1044882 | 6 549 грн. |
Смеситель для ванной GAPPO G2203-6 | 5 894 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →