Змішувач Gappo G43752
Фото 6 |
Gappo G43752 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gappo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gappo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gappo G43752
Усі ціни 74 →Змішувач для кухні GAPPO чорний/хром G43752-7 | 5 269 грн. |
Змішувач на кухню із краном для фільтрованої води GAPPO хром латунь G43752 | 5 257 грн. |
Змішувач для кухні Gappo G43752 на дві води під фільтр, хром | 5 257 грн. |
Змішувач для кухні на дві води GAPPO G43752 під фільтр, хром 1042417 | 5 257 грн. |
Смеситель для кухни GAPPO G43752-21 | 5 174 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →