Змішувач Gappo G2003-6
Фото 6 |
Gappo G2003-6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gappo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gappo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gappo G2003-6
Усі ціни 14 →Змішувач для гігієнічного душу GAPPO настінного монтажу одноважільний чорн | 5 172 грн. |
Змішувач для душу з гігієнічною лійкою Gappo G2003-6 чорний/хром | 5 172 грн. |
Змішувач з гігієнічною лійкою GAPPO G2003-6, чорний/хром 1044862 | 5 172 грн. |
Гигиенический душ GAPPO G2003-6 | 4 655 грн. |
Змішувач для душу з гігієнічною лійкою Gappo G2003-6 (1044862) | 5 172 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →