Змішувач Haiba Hansberg 021 HB0681
Haiba Hansberg 021 HB0681 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Hansberg 021 HB0681
Усі ціни 38 →Змішувач кухонний із краном для фільтрованої води HAIBA HANSBERG 021 хром | 2 738 грн. |
Haiba Кухонный смеситель Haiba Hansberg 021 (HB0681) | 2 738 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba HANSBERG 021 з виходом для питної води ( | 2 738 грн. |
Змішувач для кухні Haiba HANSBERG 021 (HB0681) | 2 738 грн. |
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води HAIBA Hansberg сатин не | 2 427 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →