Змішувач Gappo Noar G4048
Фото 7 |
Gappo Noar G4048 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gappo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gappo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gappo Noar G4048
Усі ціни 17 →Змішувач для кухні GAPPO білий/хром G4048 | 3 051 грн. |
Кран кухонний одновентильний GAPPO Noar G4048 білий латунь 1034032 | 2 580 грн. |
Змішувач для кухні Gappo G4048 білий/хром | 2 580 грн. |
Змішувач для кухні GAPPO G4048 1034032 | 2 580 грн. |
Смеситель для кухни GAPPO G4048 | 2 322 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →