Змішувач Gappo G7299-20
Фото 4 |
Gappo G7299-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gappo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gappo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gappo G7299-20
Усі ціни 8 →Змішувач для гігієнічного душу GAPPO прихованого монтажу сатин нержавіюча | 3 191 грн. |
Гігієнічний душ GAPPO G7299-20 1042427 | 3 191 грн. |
Гігієнічний душ GAPPO G7299-20, нержавіюча сталь (1042427) | 3 444 грн. |
Набор гигиенического душа скрытого монтажа Gappo G7299-20 | 3 191 грн. |
Гігієнічний душ Gappo із змішувачем G7299-20 Нержавіюча сталь | 3 444 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →