Настільне кріплення Gembird MS-D2-01
Відео 1Фото 19 |
Gembird MS-D2-01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird MS-D2-01
Усі ціни 8 →Gembird MS-D2-01 | 2 399 грн. |
Кронштейн для 2 моніторів 17-27" (до 6 кг) Gembird ms-d2-01 | 2 215 грн. |
Кронштейн Gembird MS-D2-01 | 2 399 грн. |
Кронштейн для 2 мониторов 17-27" (до 6 кг) MS-D2-01 | 2 052 грн. |
Gembird MS-D2-01 | 2 290 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →