Настільне кріплення Gembird MA-DA2-04
Фото 16 |
Gembird MA-DA2-04 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird MA-DA2-04
Усі ціни 9 →Gembird Кронштейн Gembird MA-DA2-04 | 4 599 грн. |
Кронштейн для 2 моніторів 17-35" (до 8 кг) Gembird ma-da2-04 | 3 355 грн. |
Кронштейн Gembird MA-DA2-04 | 4 599 грн. |
Кронштейн для 2 мониторов 17-35" (до 8 кг) MA-DA2-04 | 3 197 грн. |
Gembird 17-35" MA-DA2-04 MA-DA2-04 | 3 299 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →