Електрогенератор GENERGY Natura 7000
Відео 3Фото 6 |
GENERGY Natura 7000 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GENERGY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GENERGY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GENERGY Natura 7000
Усі ціни 12 →Генератор двухтопливный газобензиновый Genergy Natura 7000, 7/6.5 кВт 2400 | 59 900 грн. |
Двухтопливный генератор Genergy Natura 7000 144504 | 55 707 грн. |
Генератор бензин - газ Genergy Natura 7000 101419-30 | 59 900 грн. |
Бензиновий генератор GENERGY NATURA 7000 бензин/газ | 53 910 грн. |
Генератор бензиновый, газовый GENERGY NATURA 7000 (240027090) | 59 900 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →