Відеокарта Gigabyte GeForce GT 1030 OC 2G
Відео 29Фото 4 |
Gigabyte GeForce GT 1030 OC 2G Ultra HD 4Kкоротка |
|
Відеокарта початкового рівня, призначена для виводу зображення з роздільною здатністю до Ultra HD або створення відносно простих двухмоніторних конфігурацій. Належить до бюджетних продуктів і найчастіше використовується в системах із процесорами, позбавленими вбудованого графічного ядра. Також застосовується в ситуаціях з обмеженим бюджетом, коли продуктивності вбудованої графічної підсистеми недостатньо.
Відрізняється наявністю нестандартної фірмової системи охолодження збільшеної висоти, яка забезпечує повністю безшумну роботу відеокарти Gigabyte GeForce GT 1030 GV-N1030OC-2GI просте і низький рівень шуму під навантаженням. Також для цієї моделі характерний низький рівень тепловиділення, що дозволяє використовувати її в тісних корпусах з утрудненою вентиляцією. Незважаючи на скромні технічні характеристики графічного процесора nVidia GP108, ця модель здатна забезпечити прийнятний рівень 3D-продуктивності в багатьох актуальних іграх при роздільній здатності не вище 1920х1080 і середніх налаштуваннях графіки. Карта обладнана сучасними інтерфейсними портами Dual Link DVI і HDMI v2.0b, причому останній дозволяє виводити високоякісне зображення на 4К монітори або телевізори з роздільною здатністю до 4096х2160 при частоті оновлення екрана 60 Гц.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Купити Gigabyte GeForce GT 1030 OC 2G
Усі ціни 48 →Відеокарта GIGABYTE GeForce GT 1030 2GB DDR3 (GV-N1030OC-2GI) GV-N1030OC-2 | 3 812 грн. |
Відеокарта Gigabyte Gt 1030 Oc 2G (GV-N1030OC-2GI) | 3 723 грн. |
GIGABYTE Geforce GT 1030 (GV-N1030OC-2GI) | 3 812 грн. |
Видеокарта Gigabyte Gt 1030 Oc 2G (GV-N1030OC-2GI) | 3 688 грн. |
Відеокарта Gigabyte GT 1030 OC 2G (GV-N1030OC-2GI) | 3 929 грн. |
1 1 4 5 |
Дуже гарна відеокарта для не сильного геймінгу та офісних завдань. Тиха,холодна,швидка,не потребує додаткового живлення Ще не знайшов |
Відеокарта хороша, тиха мало бере ват. Але раджу замовляти не з Enko доставка дуже довга. Тиха, для своєї ціни нормальна. Поки що немає. користуюся Gigabyte GeForce GT 1030 OC 2G менше місяця |