Каструля RiNGEL IQ Be Trendy RG-2040-24
Фото 5 |
RiNGEL IQ Be Trendy RG-2040-24 |
|
Підходить для всіх видів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL IQ Be Trendy RG-2040-24
Усі ціни 13 →Кастрюля Ringel Iq Be Trendy 24 см 5.7 л (IQ-2040-24) | 1 729 грн. |
Каструля Ringel Iq Be Trendy 24 см 5.7 л (IQ-2040-24) | 1 729 грн. |
Кастрюля ringel iq Be Trendy Кастрюля 24 см (5.7 л) с крышкой (iq-2040-24) | 1 526 грн. |
Кастрюля RINGEL IQ Be Trendy Кастрюля 24 см (5.7 л) с крышкой (IQ-2040-24) | 1 488 грн. |
Каструля Ringel IQ Be Trendy 5.7 л (IQ-2040-24) IQ-2040-24 | 1 819 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації RiNGEL IQ Be Trendy RG-2040-24
Ціни на RiNGEL IQ Be Trendy RG-2040-24 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL IQ Be Trendy RG-2040-18 | від 890 грн. | 19 пропозицій | ||
RiNGEL IQ Be Trendy RG-2040-20 | від 1 269 грн. | 3 пропозиції | ||
RiNGEL IQ Be Trendy RG-2040-22 | від 2 629 грн. | 2 пропозиції | ||
RiNGEL IQ Be Trendy RG-2040-24 | від 1 488 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →