Витяжка GLOBALO Gingero 60.1
Фото 13 |
GLOBALO Gingero 60.1 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GLOBALO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GLOBALO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GLOBALO Gingero 60.1
Усі ціни 10 →Витяжка GLOBALO Gingero 60.1 White | 15 840 грн. |
Витяжка вбудована Globalo Gingero 60.1 White | 15 544 грн. |
GLOBALO Gingero 60.1 | 14 350 грн. |
GLOBALO Gingero 60.1 | 14 700 грн. |
Витяжка GLOBALO Gingero 60.1 Black | 16 852 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →