Витяжка Perfelli BISP 6973 A 1250 BL LED Strip чорний
Фото 7 |
Perfelli BISP 6973 A 1250 BL LED Strip чорний |
|
Просунута, ефективна і потужна кухонна витяжка з монтуванням, периметральною системою всмоктування, пультом дистанційного керування і таймером на 15 хвилин, що дозволяє запрограмувати пристрій на автоматичне відключення після провітрювання приміщення. Модель представлена на ринку в 2019 році, позиціонується виробником у верхній ціновий сегмент і може бути хорошим вибором для обслуговування приміщень значної площі (12-24 м²).
В основі кухонної витяжки Perfelli BISP 6973 A 1250 BL LED Strip знаходиться італійський двигун потужністю 275 Вт, який здатний забезпечувати максимальну продуктивність роботи на рівні 1250 м³/год. Модель має стандартну ширину корпусу (60 см) і розрахована на повне вбудовування у підвісну шафу, зовні залишається лише робоча поверхня із системою підсвічування та зручна сенсорна панель управління з дисплеєм. Максимальний рівень шуму, що створюється під час роботи, не перевищує 67 дБ, що вважається цілком комфортним для людини і домашніх вихованців. Система фільтрації оснащена 8-шаровим алюмінієвим фільтром з датчиком необхідності очищення, який захищає двигун витяжки від потрапляння жиру та випаровування. Додатково передбачено можливість підключення вугільного фільтра.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Купити Perfelli BISP 6973 A 1250 BL LED Strip чорний
Усі ціни 23 →Perfelli Perfelli BISP 6973 A 1250 BL LED Strip | 17 599 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli BISP 6973 A 1250 BL LED Strip | 17 599 грн. |
Perfelli BISP 6973 A 1250 BL LED Strip | 17 599 грн. |
Вытяжка Perfelli Bisp 6973 A 1250 Bl Led Strip | 17 600 грн. |
PERFELLI BISP 6973 A 1250 BL LED Strip | 16 899 грн. |
Модификації Perfelli BISP 6973 A 1250 BL LED Strip
Ціни на Perfelli BISP 6973 A 1250 BL LED Strip |
---|---|---|---|---|
Perfelli BISP 6973 A 1250 IV LED Strip бежевий | від 15 875 грн. | 21 пропозиція | ||
Perfelli BISP 6973 A 1250 W LED Strip білий | від 15 875 грн. | 21 пропозиція | ||
Perfelli BISP 6973 A 1250 GF LED Strip графіт | від 15 875 грн. | 22 пропозиції | ||
Perfelli BISP 6973 A 1250 BL LED Strip чорний | від 15 585 грн. | 23 пропозиції |