Литий диск GMP Italia Dea 9x19/5x120 ET42 DIA72,6
Відео 1Фото 10 | від 12 169 до 14 168 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації GMP Italia Dea 33
Характеристики
GMP Italia Dea 9x19/5x120 ET42 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GMP Italia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GMP Italia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GMP Italia Dea 9x19/5x120 ET42 DIA72,6
Сортувати
GMP Italia DEA (9J x 19 5x120 ET42 DIA72.6) BLACK POLISHED На замовлення з | 13 640 грн. |
GMP Italia Dea Matt Anthracite Diamond R19 W9.0 PCD5x120 ET42 DIA72.6 | 14 168 грн. |
GMP Italia DEA (9J x 19 5x120 ET42 DIA72.6 Matt Anthracite Diamond) | 13 747 грн. |
GMP Italia DEA (9J x 19 5x120 ET42 DIA72.6) Matt Anthracite Diamond На зам | 13 218 грн. |
Диски Gmp Italia Dea Black glossy R19 W9 PCD5x120 ET42 DIA72,6 ID33522 | 12 169 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі